(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимова гума бу r21

Зимові шини бу r21 необхідні для установки на автомобіль, коли середньодобова температура досягла мінімально допустимої позначки в 7 градусів. Літня гума не здатна забезпечувати гідний рівень безпеки і контролю на дорогах, порита снігом або льодом.

Склад гумової суміші зимових і літніх коліс значно відрізняється. Оскільки в холодну пору року, гума повинна зберігати еластичність, в неї додають силіку, натуральні масла і інші допоміжні елементи. Зимова гума бу r21 Київ можна вважати преміум товаром, оскільки такий діаметр підходить виключно на престижні, дорогі автомобілі.

Особливості зимових шин r21

Зимова гума бу r21 випускається переважно відомими світовими брендами, гігантами шинної індустрії. Величезний діаметр покришки, який підходить на елітні марки машини диктує певні вимоги до зовнішнього вигляду і технічним характеристикам. Автомобіль, взутий в такі шини має представницьку, агресивну зовнішність. Малюнок протектора, якість і бренд, вказаний на боковині - все повинно відповідати найвищим класом.

Перш ніж купити зимові шини бу r21 рекомендується перевірити відповідність типорозміру, прописаного на покришці, рекомендацій виробника авто в технічному паспорті. Грамотно підібрана гума - це гарантія безпеки на дорозі. В іншому випадку, неправильно встановлена ​​шина вплине на керованість, тягові характеристики, що може послужити причиною виникнення аварійно-небезпечних ситуацій на дорозі.

Купити зимові шини бу r21 фрикційного типу вважається найбільш прийнятним варіантом. Такі покришки розраховані на розчищені міські дороги. Але, незважаючи на це, відмінно справляються зі снігом або льодом. Гарантують ідеальне зчеплення, маневреність, адекватність реакції на рульові команди.

Гума бу r21 зима різниться також за індексом швидкості і навантаження. Ці два показники можна вважати важливими, в зв'язку з особливостями автомобілів, на які встановлюється діаметр r21. З огляду на марку машини і бажаний стиль водіння, можна підібрати зимові шини бу r21 Київ з оптимальними експлуатаційними характеристиками.

Купити шини бу r21

Шини бу r21 зима відрізняються якістю і відповідністю найвищим стандартам. Перш ніж потрапити на прилавки, вони проходять ретельну перевірку, яка стосується:


Глибини протектора - зимова гума бу r21 знаходиться в ідеальному стані. Знос не перевищує 60%, а це означає, що глибина протектора підходить для безпечного подолання всіх перешкод на зимовій дорозі.


Року випуску - гума, при недотриманні правил зберігання, занадто агресивній манері водіння або їзді по неякісним дорогах втрачає свої властивості, еластичність, розтріскується, пошкоджується по всьому діаметру протектора. Тому, зимові шини бу r21 Київ повинні знаходитися в ідеальному не тільки фізичному, але і моральному стані.


Загальний фізичний стан - перш ніж потрапити в каталог, вся продукція повинна піддаватися вхідному і вихідному контролю на стенді. Тільки за умови суворого контролю можна гарантувати високий рівень безпеки їзди. Додатково, подібний захід допоможе уникнути передчасного ремонту або зміни покришки.

Серед основних марок автомобілів, для яких призначені зимові шини бу r21:

BMW7-series

BMW X5

BMW X6

Infiniti FX 35

Infiniti FX 45

Зимові шини бу r21 в Києві відрізняються остаточно високою вартістю. Але і тут все залежить від виробника, типорозміру, виду покришки. Нові комплекти відрізняються більш високими цінами, і при цьому не поступаються підтриманим покришок за якістю та технічними характеристиками. Тому, купити зимову гуму бу r21 раціональний, доцільний вибір, результатом якого стануть безпеку, контроль і потужність на дорозі, незалежно від її стану.