(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимова гума бу r20

Сменалетнего комплекту покришок на зимовий - необхідний захід, який зобов'язаний провести кожен водій. Погіршення погодних умов, зниження температури і небезпечні зимові дороги неможливо подолати на літніх колесах. Зимова гума бу r20 відрізняється за складом і протекторному малюнку. Завдяки своїм технічним і експлуатаційним характеристикам, вона здатна забезпечувати високий рівень безпеки на дорожньому полотні, в будь-якому його стані.

Критерії вибору зимових покришок бу r20

Діаметр r20 встановлюється на престижні автомобілі бізнес - і преміум-класу. Відлучається значними розмірами, ефектним зовнішнім виглядом, якістю та високими технічними параметрами. Купити зимові шини буr20 можна виходячи з моделі, протекторного малюнка і фірми-виробника.

На бічній поверхні покришки обов'язково прописана маркировочная формула. Ширина, висота і діаметр вказують на типорозмір моделі. Для гарантії відповідності обраних покришок вимогам виробника автомобіля, рекомендується упевнитися в тому, що формула відповідає типорозміру, вказаною в технічних документах авто. Можливі варіанти вибору взаємозамінних типорозмірів. Деякі водії, бажаючи поліпшити тягові і швидкісні можливості машини, воліють купити зимову гуму буr20 з більш високим профілем або з протектором, ширше на кілька міліметрів. Такі дії повинні підкріплюватися думкою фахівців. Невірно підібрані покришки стають реальною загрозою безпеці всіх учасників дорожнього руху.

Гума бу r20 зима може бути:

Фрикційне скандинавського типу - купити зимові шини бу r20 воліють водії, які змушені систематично виїжджати за місто. Снігові замети, крижана кірка на дорогах стають реальною перешкодою, з яким звичайна шина не впорається. Для цієї гуми є неприпустимою висока швидкість. Кожна розробка спрямована на поліпшення зчіпних властивостей. Протектор має агресивні грунтозацепи і більшу кількість ламелей

Фрикційне європейського типу - ідеальний варіант для міських доріг. У зимовий час, завдяки роботі служб та обробці реагентами, замети, лід перетворюються в бруд або снігову кашу. Шини бу r20 зима в таких умовах здатні продемонструвати високі показники контролю, маневреності, екстреного гальмування. Спрямований малюнок протектора, особливості гумового складу гарантують надійне зчеплення і своєчасне відведення води, бруду з-під плями контакту шини. Деякі моделі мають досить високий індекс швидкості.

Особливості зимової гуми r20

Зимові шини бу r20 Київ представлені в каталозі досить широким асортиментом. До основних відмінностей покришок на холодну пору року можна віднести:

Глибокий протектор.

Широкі канавки.

Великі, загострені ламелі.

Морозостійкий компаунд.

Унікальний дизайн.

Спеціальний гумовий склад.

Перш ніж купити зимові шини бу r20, варто звернути особливу увагу на глибину протектора. Не менш 30% зносу вважається допустимим показником, наближеним до ідеального стану. Також, для деяких покупців важливий бренд. У каталозі представлена ​​продукція французького гіганта Michelin, німецького концерну Continental, кращі зимові покришки фінського Nokian, або японські Toyo. Зимова гума бу r20 Київ має проходити обов'язковий вхідний і вихідний контроль на стенді. Організація перевірки стане гарантією того, що подальша експлуатація гуми безпечна. Якщо випустити з уваги цей момент, можна потрапити в неприємну сітуаціюпрямо посеред дороги.

Зимові шини бу r20 Київ встановлюються на:

AcuraMDX ll, TL, ZDX

Alfa Romeo8C

AudiS8, D3, С8 FSI quattro

BMW5-series, 7-series, GT, X5

Chrysler 300 C / 300C Touring

Dodge Caliber, Challenger, Magnum

Ford Flex, Honda Pilot

InfinitiFX 35, FX 45, G37 Coupe, JaguarXF, XJ, XK R Coupe / Cabrio

Nissan GT-R

Porsche Cayenne, Panamera.

Купити зимові шини бу r20 вважається найбільш вигідним з фінансової точки зору рішенням. Нова гума такого діаметру може зажадати великих витрат. Підтримані ж покришки, в ідеальному стані не завдадуть відчутного удару. При цьому, якість залишається на гідному, високому рівні. Для жителів Києва пропонуємо установку придбаних шин. Професійний шиномонтаж, з усім необхідним обладнанням, розташований прямо біля складу.