(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимова гума бу r19

 

Зимові шини бу r19 - варіант для водіїв, які хочуть отримати за прийнятні гроші відмінну якість і безпеку пересування на автомобілі по зимових дорогах. Великий діаметр коліс забезпечує зовнішню привабливість авто. Але це не найважливіше. Оскільки такі покришки встановлюються на потужні кросовери, їх основне завдання гарантувати керованість великого автомобіля, незалежно від стану дорожнього полотна.

Види зимової гуми бу r19

Для холодного періоду, виробники пропонують на вибір такі види покришок:

Шипована зимова гума бу r19 - гарантує максимальне зчеплення з крижаним, засніжених покриттям. Для того, щоб впевнено почувати себе під час їзди, збільшується кількість рядів з шипами, вдосконалюється гумовий склад. Купити зимові шини бу r19 вважається вигідним рішенням через довговічності експлуатації, а також впевненості, що протягом усього періоду використання, автопокришка не втратить ефективність своїх технічних характеристик

Фрикційні зимові шини бу r19 - демонструє ідеальну керованість на льоду, довговічність, стабільність характеристик, а також високі показники на будь-якому покритті. Шини бу r19 зима такого виду призначені для пересування по міських дорогах. Снігова каша, сльота і бруд під колесами не відіб'ється на контролі автомобілем. Різні моделі відрізняються за складом і структурі гуми. Також, існую відмінності і в дизайні протектора. Асиметрія - утримує автомобіль при маневрах, справляється зі снігом і льодом, забезпечує швидку реакцію при гальмуванні. Зимова гума бу r19 з спрямованим візерунком має високі показники керованості на дорогах, покритих калюжами.

Купити зимову гуму бу r19

Зимові шини бу r19 в Києві представлені досить широким асортиментом. При цьому, підібрати покришки можна будь-якого типорозміру. Параметри ширини і висоти вказані в технічних документах на машину. Крім цього, існують ще й взаємозамінні розміри, які можуть поліпшити зовнішній вигляд авто або підвищити певні тягові, швидкісні показники, без шкоди безпеці.

Перш ніж купити зимові шини бу r19 рекомендується врахувати кілька важливих факторів. Регіон і особливості експлуатації грають важливу роль в процесі визначення з моделлю і видом автопокришок. Часті виїзди за місто або екстремальний стиль водіння в зимовий час повинні бути підкріплені високим рівнем безпеки. Шипована зимова гума бу r19 Київ стане найбільш прийнятним варіантом для таких автомобілів.

Вартість покришок r19 залежить від моделі, виробника, технічних характеристик. Але і самі по собі шини такого діаметру не можуть коштувати дешево. Тому, зимова гума бу r19 Київ стає оптимальним варіантом, які не вдарить по гаманцю і одночасно зможе гарантувати гідний рівень безпеки керування автомобілем.

Типорозміри діаметра r19 підходять для:

- Acura MDX ll, RDX, TL

- AudiS6

- BMW1, 5-series, 6 Coupe / 6 Cabrio, 7-series, GT, X5, X6

- Chevrolet Corvette Coupe

- Dodge Caliber, Magnum

- Ford Flex

- InfinitiG25, G37 Coupe

- Jaguar XF, XJ

- MazdaRX-8

- Mercedes-BenzGL

- Peugeot RSZ Sport

- Porsche Cayenne, Cayman, Panamera

Перш ніж купити зимові шини бу r19 рекомендується звертати увагу на глибину протектора, виробника. Також важливо уточнювати проходила чи гума вхідний, вихідний контроль на стенді. Це допоможе уникнути придбання неякісної покришки. Підтримана гума в ідеальному стані може стати гідною заміною новим шинам. Зимові шини бу r19 Київ пропонуються з протектором в хорошому стані. Якщо фірма-виробник досить принциповий момент, то великий вибір дозволить підібрати необхідну кількість коліс з урахуванням цього побажання.