(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимова гума бу r18

Правильно підібрані шини - це гарантія безпеки на дорогах. Особливо важливий цей параметр на зимовому покритті. Калюжі на крижаній подушці, ожеледь або укочений сніг стають небезпечними перешкодами на шляху автомобіля, серйозним випробуванням для водія. Грамотний і раціональний підхід найчастіше схиляє більшість автолюбителів купити зимову гуму бу r18.

Типорозмір зимової гуми бу r18

У технічному описі будь-якого автомобіля виробник прописує свої рекомендації щодо типорозміру покришки. Крім основного, найчастіше вказуються ще додаткові, взаємозамінні варіанти. Зимові шини бу r18 рекомендується вибирати з чітким дотриманням цих рекомендацій.

Легкові та позашляхові автомобілі отримують шини діаметром r18. Літерне позначення поруч з цифрою вказує радіальне будова колеса, а не радіус, як багато хто помилково вважає. Крім діаметра, варто враховувати висоту і ширину профілю.

Неприпустимість експерименту з типорозміром цілком з'ясовна. Зимові шини бу r18 забезпечуватимуть ідеальну керованість і контроль зимової дороги тільки в тому випадку, якщо вони сіли на обід колеса, не перешкоджають обертанню, не стикаються з деталями автомобіля. В іншому випадку, бажання поліпшити певну характеристику машини або тюнінгувати її зовнішній вигляд призведе до поломки транспортного засобу або до втрати керованості на зимовому дорожньому покритті.

Перш ніж купити зимову гуму бу r18 краще отримати консультацію фахівця або уважно вивчити інструкції по експлуатації автомобіля.

Вибір зимових покришок бу r18

Зима з погодними сюрпризами, зниженими температурами і вологістю диктує покришок свої вимоги:

Шини бу r18 зима повинні мати глибокий протекторний малюнок, які гарантує надійне зчеплення.

Купити зимові шини бу r18 з шипами стане практичним рішенням для тих, хто найчастіше пересувається по заміських трасах або вітає екстремальний стиль водіння. Металеві елементи справляються з рихлим снігом і кригою. Такі зимові шини бу r18 Київ характеризуються високою стійкістю і прохідністю.

Зимова гума бу r18 з фрикційним протектором, або «липучка» підійде для міських умов. Дорога в містах частіше чиститься, снігові замети змінюються кашею, калюжами, сльотою. Особливість протектора - наявність густої ламельної сітки. Завдяки такій особливості, гума бу r18 зима буквально прилипає до дороги, гарантуючи зчеплення, миттєве гальмування і швидкий старт.

Зимова гума бу r18 Київ має особливий гумовий склад. Кожен виробник намагається вивести індивідуальну формулу, яка допоможе створити покришки з універсальними властивостями. Але база суміші завжди залишається незмінною. Рецептура обов'язково включає силіку, що забезпечує еластичність. Зимові шини бу r18 навіть при найнижчих температурах не повинні дубеть і втрачати свої експлуатаційні якості. Крім цього, купити зимові шини бу r18 зазначено в технічних вимогах автомобілів. Якісна покришка, виготовлена ​​відповідно до всіх вимог, здатна знизити витрату палива, за рахунок зниження опору коченню.

Купити зимові шини бу r18

Крім всіх вище перерахованих параметрів, ще одним важливим критерієм стає виробник. Зимові шини бу r18 в Києві представлені досить широким асортиментом. Цілком реально підібрати покришки світових виробників, так і від інших фірм.

Купити зимову гуму бу r18 для таких марок автомобілів:

- BMW6-series, M6, Z8, M3, Z4, 6-series, Z8, 5-series, M5

- Mercedes-Benz CL-Klasse, CLS-Klasse

- AudiS8, A4 Allroad quattro, RS6

- Jaguar XK, XK, 8 Cabrio

- VolkswagenPhaeton

- Lexus GS 300/430, GS 450h, GS350, SC430

- Aston Martin DB7

- Mitsubishi Lancer Evo X

- Nissan Skyline.

Практично ідеальний стан покришки, якість і прийнятна ціна - причини, чому багато автолюбителів найчастіше купують зимову гуму бу r18 в Києві.