(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимова гума бу r17

Шини діаметром r17 присутні в модельному ряді кожного виробника. Їх встановлюють на потужні автомобілі преміум-класу, хоча деякі водії дозволяють комплектувати такою гумою легковантажної транспорт. Зимові шини бу r17 користуються популярністю серед автолюбителів, оскільки їх вартість значно нижче нового комплекту, а якість знаходиться на практично однаковому рівні. Експлуатація можлива як в умовах міста по розчищених дорогах, так і на заміській трасі. Все залежить від виду зимової шини бу r17 і переваг водія.

Вибір зимових шин бу r17

Для того, щоб не знизити тягові і швидкісні якості автомобіля, зимова гума бу r17 повинна мати відповідний рекомендаціям виробника авто типорозмір. Інформація щодо ширини і висоти профілю вказана в інструкції з експлуатації машини. Також, більшість водіїв знають, що крім офіційного, існують ще й допустимі взаємозамінні типорозміри, які можуть встановлюватися на транспортний засіб, без втрати його основних характеристик.

Перш ніж купити зимову гуму бу r17 рекомендується визначитися з видом. існують:

Шиповані зимові шини бу r17 - кращі для тих, хто живе за містом і щозими змушений боротися з природними сюрпризами у вигляді снігопаду, каші і бруду на дорозі, ожеледицею. Така гума бу r17 зима відмінно зчіплюється з зимовою дорогою, дозволяючи автомобілю швидко долати всі замети і перешкоди на шляху

Нешипована зимова гума бу r17 Київ скандинавського типу - легко справляється зі снігом і льодом на дорогах, але в той же час не поступається за характеристиками і на асфальтованій дорозі. Відрізняється м'якістю, керованістю і гарантією контролю на зимовому полотні

Нешипована, європейського типу - зимові шини бу r17 призначені для їзди в умовах розчищених міських доріг. Разом з цим, добре справляється зі сніговою кашею або калюжами. Перевагою стає той факт, що міняти річний комплект на зимовий, європейський можна не чекаючи зниження температури до критичної точки.

Особливості зимових покришок

Зимова гума бу r17 виготовляється з гумової суміші, до складу якої обов'язково входить силика. Цей компонент робить покришку еластичною і забезпечує їй високі експлуатаційні характеристики в умовах низьких температур і поганих доріг. Виробники постійно експериментують у пошуках ідеального складу, з яким гума бу r17 зима покаже найвищі результати в керованості, контролі, безпеки. Тому, перш ніж купити зимові шини бу r17 варто звертати увагу на склад і основні характеристики виробів.

Шина бу r17 зима різниться за індексами швидкості і допустимого навантаження. Залежно від автомобіля, на який планується її установка, варто підбирати відповідну модель. Також, важливим може стати і виробник. Для деяких покупців досить принципова установка тільки японських або виключно фінських зимових покришок. Вся необхідна інформація вказана на боковині вироби. Цей параметр, особливо якщо прийнято рішення купити зимову гуму бу r17, важливий через те, світові виробники гарантують якість і безпеку своєї продукції.

Зимова гума бу r17 Київ походить для таких автомобілів:

- Porsche Cayenne

- Volkswagen Touareg, Touareg ll, T5 Transporter

- Mercedes-BenzC-Klasse, CLC-Klasse, CLK-Klasse, E-Klasse, SLK-Klasse

- BMWX5, 5-series, 8-series, M3, Z3

- Hyundai Santa Fe

- Kia Sorento III

- Volvo XC60, XC90

- Subaru Impreza, Forester III

- AudiA4, A6

- MitsubishiLancer Evo IX, Lancer Evo VIII

- Peugeot 308

- Renault Laguna II

 - NissanQashqai.

Зимові шини бу r17 в Києві стають пріоритетним вибором для водіїв автомобілів преміум-класу все частіше. При високій якості, ідеальному стані протектора, вони відрізняються більш низькою вартістю. Широкий вибір типорозмірів і виробників дозволяє запропонувати оптимальний варіант покришки навіть найвибагливішим покупцям.