(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимові шини бу r16C

Малотоннажні автомобілі повинні укомплектовуватися правильними шинами. Установка моделей, призначених для легкових автомобілів або кросоверів - це грубе порушення експлуатаційних вимог. Ціною такої помилки може стати аварійна ситуація посеред зимової дороги, обтяжена важкими наслідками.

До головних відмінностей легко-вантажний гуми можна віднести її здатність витримувати величезні навантаження, що досягають 1,5 тонни на одне колесо. Тому, зимові шини бу r16C мають посилену конструкцію. Практично будь-який легко-вантажний автомобіль використовується в комерційних цілях і пересувається виключно по міських дорогах. Купити зимову гуму бу r16C необхідно для забезпечення можливості вантажопідйомності машини в поєднанні зі швидкісними показниками.

Легко-вантажні шини бу r16C

Зимова гума бу r16C - це доцільне і цілком економічно виправдане рішення кожного водія малотоннажного авто, продиктоване необхідністю зміни літніх покришок на зимові. Покришки на літній сезон і на холодну пору року не можуть бути однаковими, оскільки погіршення стану дорожнього полотна, зниження температури і різноманітність опадів вимагають від гуми високих показників експлуатаційних характеристик.

Купити зимові шини бу r16C краще завчасно, оскільки при падінні середньодобової температури до 7 градусів, потрібно швидка зміна літніх покришок на більш стійкі зимові. Шини r16C мають свою розшифровку:


r - позначають радіальну конструкцію (Не радіус, як багато хто помилково вважає).

C - позначення приналежності покришки до комерційного або легковантажних транспорту. Зміцнені шини бу r16C зима витримають великі навантаження, забезпечать контроль і безпеку на зимовій дорозі.

16 - діаметр внутрішнього кола гуми.


Перш ніж купити зимову гуму буr16C важливо знати про її переваги:

Зимові шини бу r16C в Києві - це якісна продукція європейського і вітчизняного виробництва.

Глибина протектора - в хорошому стані, не перевищує і 30%.

Перевірка на спеціальному стенді - обов'язковий етап, який проходять вся гума бу r16C зима.

Критерії вибору

Зимова гума бу r16C в Києві користується постійно високим попитом. Першопричиною цього є прийнятна вартість продукції. Додатково, при належному контролі якості придбати можна практично нові вироби, які прослужать не один сезон. Перш ніж купити зимові шини бу r16C рекомендується звертати увагу:

На стан протектора - це один з найважливіших параметрів, які краще за слова розповість про стан покришки і її майбутньому ресурсі.

На проведення контрольної перевірки - процедура, яка проводиться двічі. Вхідний, вихідний контроль допомагає відсіяти гуму неналежної якості. Тому, вся шина бу 16С може встановлюватися на автомобіль з упевненістю в її безпечної експлуатації.

Виробник - індивідуальне побажання кожного, оскільки зимові шини буr16C в Києві представлені досить широким асортиментом, вибір не обмежений і підібрати можна продукцію будь-якого бренду.

Експлуатаційні характеристики

Зимова гума бу r16C має кілька типорозмірів, які підбираються відповідно до технічних вимог виробника автомобіля. Всі необхідні дані обов'язково вказуються в паспорті або на кузові машини. До основних експлуатаційними характеристиками покришок для малотоннажного транспорту відносяться:

Висока вантажопідйомність - до 1,5 тонн.

Досить високий індекс швидкості.

Безпечна експлуатація в міських умовах.

Високі показники маневреності, керованості.

Швидка реакція на рульові команди.

Крім цього, зимова гума бу r16C Київ пристосована для їзди по міських дорогах, які характеризуються постійним виникненням заторів. При частих гальмуваннях і пересуванні на повільній швидкості, вони справляються з постійно високим навантаженням.

Купити зимові шини бу r16C економічно вигідне рішення, яке повністю виправдовує себе тривалим терміном служби, відмінними показниками і адекватною поведінкою в умовах зими. Магазин «Евроколесо» стежить за якістю кожної шини, яка потрапляє в каталог. Подвійна перевірка на стенді, скрупульозне ставлення до фізичного стану - гарантія того, що будь-яка одиниця в асортименті придатна до безпечної, тривалої експлуатації.