(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимові шини бу r15c

Зимові шини бу R15С

Мікроавтобуси і легко-вантажні автомобілі - транспорт, призначений для експлуатації в основному в міських умовах. Такий вид автомобілів використовується для перевезення пасажирів або вантажу до 5тон. Важливо, щоб з такими навантаженнями легко справлялися колеса. Особливо, якщо взяти до уваги, що середній показник становить 1500 кг на кожне. У зв'язку з цим, на мікроавтобуси і інший легко-вантажний транспорт неприпустимо встановлювати шини, призначені для звичайних легкових автомобілів або навіть позашляховиків. r15С - типорозмір, який найчастіше вибирають для автомобілів такого класу.

Для того, щоб оснастити пасажирський або вантажний транспорт новим комплектом коліс, знадобляться значні фінансові витрати. Найчастіше вибір зупиняється на вирішенні купити зимові шини бу r15С. Підтримана зимова гума бу r15С Київ при правильному експлуатаційному режимі може прослужити кілька сезонів.

Зимові шини бу r15С на легко-вантажний транспорт

Зимові шини розроблені спеціально для експлуатації в холодну пору року. Легко витримують великі навантаження протягом тривалого часу. Автомобіль, оснащений такими покришками, найчастіше пересувається виключно по розчищених дорогах в міських умовах. Великі навантаження на кожне колесо диктують певні вимоги, тому зимова гума бу r15С в Києві та інших містах спокійно витримує до 1,5 т на кожну одиницю і при цьому зберігає маневреність, контроль, керованість автомобілем на зимовій дорозі.

Купити зимові шини бу r15С потрібно, якщо середньодобова температура не перевищує 7 градусів. Зміна обґрунтовується різницею гумової суміші використовуваної при виготовленні. Шини на зиму повинні справлятися з низькими температурами, зберігаючи при цьому свою еластичність, тому в її складі обов'язково присутній силика. Особливості будови протектора забезпечують швидке відведення води і сніжної каші з-під плями контакту, що дозволяє уникнути занесення і зберігати повноцінний контроль важкої машини на дорозі.

Де купити зимові шини на 15c в Києві?

Перш ніж купити зимову гума бу r15С варто розібратися на які основні нюанси рекомендується звертати особливу увагу:

Глибина протектора шин бу r15С зима в отличном состоянии повинні мати досить глибокий протектор, який гарантує виконання всіх експлуатаційних характеристик

Рік випуску - вказано на боковині. У спеціальному віконці прописані чотири цифри. Перші дві - це тиждень випуску, другі - рік. При належних умовах складського зберігання, цей період може становити більше шести років. Додаткові чотири роки можна сміливо відводити на експлуатаційний термін.

Виробник - зимові шини бу r15С в Києві представлені досить в широкому асортименті, тому підібрати гуму найбільш підходящу, з точки зору бренду, не складає труднощів.

Загальний фізичний стан - відповідальні сервіси завжди проводять вхідний і вихідний контроль шини бу на спеціальному стенді. Така процедура гарантує належну якість виробу і допомагає відсіяти гуму, подальша експлуатація якої є неприпустимою

Переваги зимової шини бу r15С:

Для того, щоб зимова гума бу r15С служила довго і при цьому зберігала всі експлуатаційні характеристики, рекомендується чітко визначитися з умовами, в яких працює легко-вантажний автомобіль. До цього переліку входить вид вантажу (пасажири, комерційні перевезення), а також стан доріг.

Зимові шини бу r15С в Києві мають кілька переваг:

Легко-вантажна покришка володіє необхідною м'якістю і забезпечує комфорт пересування навіть на сильно завантаженому автомобілі, при цьому зберігаючи впевненість у безпеці і повноцінному контролі на зимовій дорозі.

Універсальність - купити зимові шини бу r15С можна на комерційний транспорт будь-якої марки (Opel, Mercedes, Ford, Renault).

Надійність, оскільки зимова гума бу r15С (Київ) відповідає всім вимогам до покришок на холодний сезон, має оптимальний гумовий склад, необхідну глибину протектора, відповідний узор.

Купити зимові шини бу r15С можна за прийнятною ціною і при цьому придбати якісний товар, який прослужить не один сезон. Підтримані автопокришки допоможуть оснастити легко-вантажний транспорт комплектом якісної гуми і при цьому знизити фінансові витрати.