(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Зимові шини бу R15


Якісна гума бу R15 зима - один з важливих питань, яке актуальне в холодну пору року, оскільки саме вона відповідає за безпеку в дорозі. Витримати вагу транспортного засобу, можливо, разом з масою вантажу, і при цьому утримати зчеплення, гарантувати контроль над дорогою, забезпечувати швидкість і маневреність авто, незалежно від стану дорожнього полотна, - саме ці основні завдання виконує зимова гума бу R15. Для того, щоб ефективність реалізації поставлених завдань стала реальністю, зимову гуму бу R15 в Києві слід вибирати з урахуванням того, на яку машину вона необхідна, умовиексплуатації, стандарти якості.

Критерії вибору:

Зимові шини бу R15 призначені для установки на легкові авто і легкі вантажівки. Вибір здійснюється на підставі рекомендацій, складених виробником авто, який обов'язково вказує допустимі типорозміри і їх взаємозамінні варіанти. Також, перш ніж купити зимову гуму бу R15, варто подумати про:

· Кліматичні умови в регіоні - південна зима не зрівняється з вітчизняної взимку. У тому випадку, якщо обмерзання і снігопади більше виняток, ніж правило, вибір можна зупинити на фрикційних моделях, в іншому випадку, кращі шипи.

· Дорожньому покритті і місцевості - купити зимові шини бу R15 для їзди по передмістю краще, вибираючи з покришок, на які нанесені грунтозацепи. Дорога в місті, розчищена від заметів, обледеніння, оброблена хімією, стане підставою для придбання не таких агресивних варіантів. Для машин, які постійно справляються з перевезенням вантажів, оптимальним вибором стане зимова гума бу R15 з посиленою боковиною.

· Фірма виробник - відомий факт, що навіть гіганти шинної індустрії наповнюють своєю продукцією будь-який сегмент ринку, тому якщо існує перевагу по бренду, а бюджет досить обмежений, все одно зимові шини бу R15 не стануть проблемою.

Типорозміри і автомобілі:

Зимова гума бу R15 - діаметр, який користується високим попитом, оскільки саме він рекомендуємо на установці більшості кросоверів і седанів представницького класу. Найбільш поширеними типорозмірами в цьому діаметрі стали:


· Зимова гума бу R15 185 \ 60 (65)

· Зимова гума бу R15 195 \ 50 (65,70)

· Зимова гума бу R15 225 \ 70

Зимові шини бу R15 допустимі для установки на більшу частину автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Особливості:

Зимова гума бу R15 існує в модельному ряду кожного виробника, що представляє свою продукцію на ринку. Популярні типорозміри, виготовляються відповідно до вимог до шин зимового сезону, можуть бути розведені додатковими захистами, які зміцнюють і підвищують безпеку. Зимові шини бу R15 в Києві пропонуються в широкому асортименті, тому підібрати комплект можна як від французького Мішлен, так і італійських Піреллі.

Серед головних особливостей варто виділити склад гуми. Компоненти, які входять до складу забезпечують виробам достатню еластичність, яка не змінюється навіть в умовах сильного морозу. Це гарантує зчеплення і контроль дороги.

Купити зимові шини бу R15 зовсім не означає придбати неякісний продукт, оскільки всі терміни експлуатації відповідають нормам, глибина протектора - наближена до нових товарів (близько 8 мм), а вартість при цьому значно нижче. Шини бу R15 з відомими іменами, які радують своїми цінами і незмінною якістю - це найбільш оптимальний і доцільний вибір, який не вдарить по гаманцю і гарантує безпеку і спокій всіх пасажирів автомобіля на зимовій дорозі.