(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Не секрет, що безпека руху гарантують важливі конструктивні частини авто - шини. Тому їх вибору приділяється така пильна увага. Ключова характеристика шин - малюнок і глибина протектора. Комбінації двох цих показників забезпечують різні потреби в певних умовах використання.

При виборі обов'язково враховуються кліматичні умови, в яких буде експлуатуватися авто в Києві. Б / у гума повинна забезпечувати хороше зчеплення з дорожнім покриттям, бути максимально захищеною від проколів, механічних пошкоджень, витримувати високі навантаження. Бу шини хорошої якості, та ще від відомого бренду - це запорука безпечного водіння.

 Б/У РЕЗИНА MICHELIN - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ

Один з таких виробників - компанія Michelin, яка виготовляє шини для авто, мотоциклів, велосипедів, літаків, сільськогосподарського транспорту. Для легкових машин запропонований максимально широкий вибір літніх, зимових, всесезонних б / в покришок. Компанія орієнтується на високі стандарти якості бу гуми, випускаючи продукцію, яка гарантуватиме безпеку, надійність в процесі її експлуатації.

Шини Michelin забезпечують мінімальний рівень шуму в салоні авто, економію палива, високий пробіг.

Продукція компанії представлена ​​кількома моделями, кожна з них має свої переваги: ​​для легкових автомобілів в умовах міста, машин представницького класу, класу люкс, для водіння на підвищених швидкостях. Важливі показники - надійність, привабливий дизайн, комфорт під час їзди. Ще одне підтвердження високої міцності, якості і властивостей б / у шин Michelin - неодноразове тестування на світових гонках.

Природно, що вартість продукції цієї марки досить висока, не кожен власник авто може її придбати. Але є можливість скористатися якістю світового рівня - гума бу Michelin Київ в широкому асортименті представлена ​​в нашому інтернет-магазині.

Недорогі БУ ШИНИ MICHELIN В КИЄВІ

Купівля вживаних шин - відмінна можливість отримати продукцію відомого бренду за прийнятною вартістю. Купуючи якісну гуму бу Michelin європейського виробника, покупці отримують європейську якість недорого. Співвідношення ціни та якості цього виробника набагато перевищує показники корейських, китайських та вітчизняних виробників.

Важливий фактор - приваблива вартість. Недорога гума б / у Michelin представлена ​​в широкому асортименті для багатьох видів авто: з шипами, без них, з підвищеним індексом навантаження, високошвидкісних.

Колишні в експлуатації шини б / у Michelin практично не втрачають своїх характеристик. Завдяки якості покриття європейських доріг ступінь їх зносу дуже низька, тріщини, порізи, деформації практично відсутні. За багатьма показниками такі шини бу Michelin Київ краще нових, запропонованих вітчизняними виробниками, і забезпечують безпеку руху не гірше нових покришок. Гума б / у Michelin Київ відмінно зберегла якість і характеристики, закладені виробником, тому може експлуатуватися в умовах наших доріг не один сезон.

Переваги співпраці з нами в Києві

Купуючи шини б / у Michelin в нашому інтернет-магазині в Києві, покупці отримують гарантовано якісну продукцію, уникаючи в процесі вибору і придбання безлічі ризиків. Представлені бу покришки мають мінімальний пробіг, пройшли обов'язкове тестування під тиском, що дозволяє виявити навіть незначні дефекти.

Співпраця з нами гарантує:

На сайті магазина представлена ​​докладна інформація, що дозволяє легко і просто орієнтуватися при виборі б / у гуми. На всі запитання можна отримати відповіді по телефону або форму зворотного зв'язку на сайті. Для покупців існують зручні форми оплати та доставки. Європейські шини бу Michelin Київ, придбані в нашому інтернет-магазині, мають дуже високі показники якості та міцності, тому маючи мінімальний пробіг, можуть забезпечити тривалий період експлуатації.