(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ГУМА БУ GOODYEAR

Одночасно заощадити і придбати оригінальні шини бу GoodYear в отличном состоянии пропонує компанія «ЕвроКолесо» в Києві. Багатьом водіям доводиться вибирати між новою, дорогий покришкою і брендового, доступною за ціною, але з невеликим зносом. У шинному центрі встановлено обладнання, що дозволяє перевірити якість прибулого з Європи оригінального товару від відомих виробників. Це виключає реалізацію непридатних б / в покришок, і гарантує безпечне пересування по сезонним дорогам.

ПРОФЕСІЙНА ПЕРЕВІРКА Б / У ШИН В КИЄВІ

Працюючи з клієнтом по каталогу або безпосередньо у виставковому залі, менеджер компанії «ЕвроКолесо» допоможе професійно вибрати шини бу GoodYear в Києві з представленого асортименту. Спеціаліст порекомендує визначитися з наступними параметрами:

розмір - враховується ширина б / у покришки (мм), висота профілю (мм), діаметр диска (дюйми), висота від підлоги (мм);

швидкісний показник - вказує на межу швидкості, при якій гума зберігає свої експлуатаційні характеристики;

допустимий параметр навантаження - вказується з розрахунку на одну покришку; наноситься на бічній частині; вимірюється в фунтах або кілограмах.

Два останніх показники становлять індекс шини б / у GoodYear, і розраховуються при номінальному рівні тиску в 2,5 бару. Правильний підбір покришок забезпечує не тільки тривалу експлуатацію покупки, але і стає гарантом безпечного руху по міській дорозі або грунтовки.

Важливо! Наслідком нехтування допустимими навантаженнями стане пошкоджений корд і колісна «грижа» (шишка на гумі).

На наступному етапі визначається відсоток зношеності протектора і оцінюється сама гума бу GoodYear по зовнішній і внутрішній поверхні. Професійне обладнання шинного центру в Києві дозволяє ефективно виявляти можливі порізи, пошкодження, сліди ремонту обох поверхонь.

1. Для літніх шин важливо перевірити зношеність всього протектора. Його стан повністю вплине на всі характеристики покришки. Показник в 50% допускає короткочасне використання такої «взуття» для коліс.

2. Якщо купується зимова гума бу GoodYear в Києві, майстри перевіряють якість поперечних ламелей, передбачених в малюнку протектора. Зі стертими елементами забороняється виїжджати на зимові дороги, навіть якщо протектор зношений менш, ніж на половину.

Для перевірки зносу гума б / у GoodYear оснащена спеціальними індикаторами:

Це залишкові значення, при яких покришки необхідно міняти. Нехтування вимогами тягне порушення ПДР і накладення штрафів.

МАЛЮНОК ПРОТЕКТОРА БО ГУМИ GOODYEAR

Представлена ​​центром «ЕвроКолесо» гума б / у GoodYear в Києві різниться за будовою протекторів. Різний малюнок підбирається під стиль водіння і керованість автомобілем.

Модель з симетричним малюнком на двох половинах представлена ​​бу шинами Eagle NCT5. Забезпечується стійкість автосредства; оптимально поєднується за ціною і якістю. Підійде для малолітражних автомобілів, які використовуються для їзди по місту. Такі бу шини не мають напрямків для монтажу, і можуть встановлюватися на розсуд власника або майстра. Важливо врахувати, що симетричні покришки «не люблять» мокрі дороги.

Асиметричний малюнок протектора бу шини забезпечить безпечне водіння в суху і дощову погоду. Така гума б / у GoodYear представлена ​​моделлю Excellence з різним малюнком по зовнішній і внутрішній стороні:

форма протектора по зовнішній стороні забезпечує жорсткість, маневреність водіння і хороше входження в поворот;

малюнок на внутрішній стороні добре відводить воду, виключаючи ефект аквапланування, і зберігаючи зчеплення з дорожнім полотном.

Асиметричні моделі GoodYear коштують дорожче і призначені для автомобілів класу «бізнес» і «преміум». Такими автосредства буде безпечно керувати на різному типі дорожнього покриття.

Важливо! Встановлюючи асиметричні шини б / у GoodYear в Києві, необхідно дотримуватися напрямок гуми. Позначка outside наноситься з зовнішньої частини покришки.

Спрямований малюнок протектора має відмінну форму у вигляді літери V (галочкою вниз) і забезпечує відмінні показники зчеплення з мокрим асфальтом. Такі шини люблять власники спортивних марок автомобілів і гонщики в Києві. Також гума з направленим малюнком добре показала себе на зимових дорогах.

Центр «ЕвроКолесо» в Києві пропонує оригінальну б / у продукцію американського, азіатського і європейського виробництва. З реалізації виключені моделі з дефектами або прихованими слідами ремонту. На всі питання наші фахівці готові відповісти в телефонному режимі. Консультанти професійно допоможуть з вибором марки і моделі гуми в хорошому б / у стані.