(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

РЕЗИНА БУ DUNLOP

Якісні автомобільні покришки - важлива складова безпеки дорожнього руху. Німецькі шини бу Dunlop мають гарним зчепленням з покриттям, не бояться проколів, максимально витривалі і порівняно недорогі. Придбати перевірену часом і користувачами б / у гуму, випущену одним з найдосвідченіших і авторитетних брендів Європи, пропонує автомобілістам магазин "Евроколесо" в Києві.

Б/У ГУМА НЕ ЗАВЖДИ ОЗНАЧАЄ ПОГАНО

Купуючи шини бу Dunlop в Києві у надійного постачальника, можна розраховувати на їх високі експлуатаційні характеристики. Так як якість європейських доріг незрівнянно вище, ніж у вітчизняних покриттів, показник зносу покришок, що були у вжитку в країнах європейської зони, зовсім низький. Вони не деформовані, на шинах відсутні порізи або глибокі тріщини. Такі б / у колеса мають мінімум потертостей і часто за своїм зовнішнім виглядом зовсім не відрізняються від нової продукції, лише вийшла з заводського конвеєра.

Фірмові покришки ТМ Dunlop за своїми якісними показниками набагато випереджають вітчизняні вироби, адже вимоги до подібної продукції в Європі набагато суворіше, ніж у нас. Всі характеристики гуми, спочатку закладені виробником, зберігаються у виробах, які вже побували в користуванні. Навіть володіючи якимось мінімальним пробігом, гума б / у Dunlop здатна забезпечити автовласників досить тривалу і безпроблемну експлуатацію в Києві і по всій країні.

ЯКІСТЬ ВИРОБНИКА ШИН DUNLOP

Торгова марка Dunlop, будучи однією з найдавніших компаній з виробництва автомобільних шин, постійно працює над поліпшенням своїх продуктів. Придбати гуму бу Dunlop рекомендується всім автовласникам, для яких на дорозі найважливіше комфорт людей і безпеку руху. Минулі складні випробування і спеціальні тести б / у покришки не підведуть ні при поганих погодних умовах, ні при несприятливих дорожніх ситуаціях. Ефективність багатьох моделей, які відрізняються своїм призначенням і особливостями експлуатації, сьогодні перевірена практично мільйонами користувачів по всьому світу.

Німецькі шини б / у Dunlop добре показують себе при маневрах на засніженій, зледенілій, залитої водою або забрудненої трасі. Особливості конструкції сприяють мінімізації гальмівного шляху. Високоякісні колеса дають можливість власнику транспортного засобу максимально контролювати ситуацію на дорозі.

КУПІВЛЯ БО ШИН У НАС В КИЄВІ

Підбираючи гуму б / у Dunlop в Києві в магазині "Евроколесо", клієнт отримує такі переваги:

Шиповані і нешиповані вироби, колеса зі збільшеним індексом навантаження для позашляхового транспорту і легкогрузов, покришки з посиленими боковинами, вироби для високошвидкісних автомобілів - таке різноманіття фірмової продукції дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант бу гуми для свого авто. Всі бажаючі купити шини б / у Dunlop в Києві можуть звертатися в магазин "Евроколесо". До послуг відвідувачів зручний сайт і найшвидша доставка в будь-який регіон країни.