(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Купівля нових оригінальних шин Continental вимагає великих витрат як для зимових, так і для літніх моделей. Знайти вихід з подібної ситуації і встановити на свій автомобіль якісну німецьку гуму можна при підборі старих виробів. Літні, зимові або всесезонні бу шини Continental при малому зносі протектора зможуть прослужити власникові від 2 до 3-4 сезонів.

Чи вигідно КУПІВЛЯ Б/У ГУМИ CONTINENTAL?

Перед придбанням старих шин потрібно зважити всі "за" і "проти" такої послуги. Вона повинна бути не тільки вигідною, але і ефективною. Не вся гума бу Continental буде відповідати вимогам покупця, що потрібно обов'язково враховувати. Купувати варто лише вироби з зносом протектора не менше 50-60%. В іншому випадку витрати на оновлення коліс будуть невиправданими. Якщо ж розглядати замовлення дійсно якісної б / у гуми, то послуга буде володіти такими перевагами:

Широкий асортимент бу шин в магазині "Евроколесо" дозволяє легко купити вироби для будь-якого сезону. Усі пропоновані товари є в наявності і зазначені для них ціни актуальні.

Каталоги продукції постійно поповнюються, що дозволяє без проблем купити шини відразу або ж почекати більш вигідної пропозиції. Знаходиться гума бу Continental в Києві на складі магазину, тому клієнти можуть приїхати і "вживу" оцінити вироби, їх стан.

Які додаткові послуги можна отримати в магазині "Евроколесо"?

Якщо клієнтами магазину придбавається гума б / у Continental в Києві, то вони зможуть отримати знижку на проведення шиномонтажу прямо на місці. Таким чином, покупець швидко і недорого "перевзують" своє авто. У ситуації, коли придбані в Києві шини бу Continental власник не може поки забрати в гараж, рішенням стане послуга їх тимчасового платного зберігання на складі.

Крім продажу б / у шин Continental в Києві фахівці магазину "Евроколесо" займаються і професійним відновленням старої гуми (після проколів, порізів). Клієнти також можуть замовити рихтування дисків або ж просто отримати консультацію з типами послуг і продукції.

ЯК ЗАМОВИТИ БО ШИНИ CONTINENTAL

У магазині "Евроколесо" купуватися гума б / у Continental може і на сайті, і в телефонному режимі. Жителі Києва можуть здійснити вибір, покупку і вивіз бу продукції прямо зі складу в місті. Покупцям шин з інших населених пунктів доступна пересилання кур'єрськими службами. Вартість доставки бу шин визначається індивідуально (за габаритами і вагою вантажу). Оплачувати саму б / у гуму можна як при отриманні, так і за передоплатою.