(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

РЕЗИНА БУ 225/50/17

Водії, бувалі і новачки, розуміють, наскільки важливі для автомобіля шини. Автопокришки випускаються в різних розмірах, шини 225/50/17 належать до категорії найпоширеніших.

Де сьогодні можна купити гуму, щоб вчасно підготуватися до подолання зимових трас або "перевзути" машину для роботи в літніх умовах - продукція європейської якості є в нашому магазині "Евроколесо". Тут широкий вибір шин за розумною ціною від відомих світових компаній.

Відмінна якість за доступною вартості

У чому перевага шин, вже були в експлуатації - перш за все потрібно сказати про економію коштів. Це важливо, адже заміна повинна здійснюватися не менше двох разів на рік, а б / у гума 225/50/17 коштує майже в два рази дешевше, ніж нова.

Основне завдання покришок - забезпечити безпечний рух транспортного засобу. Це можливо тільки при їх здатності міцно зчіплюватися з поверхнею дорожнього покриття, адже саме від цього залежить стійкість і керованість автомобіля.

Гума повинна мати мінімальний відсоток зносу - чи відповідають цій вимозі шини, що були у вжитку. З таким запитанням логічно виникає у кожного, хто має намір купити бу шини 225/50/17, а відповідь на нього ви знайдете, зробивши покупку в магазині "Евроколесо".

ОСОБЛИВОСТІ Б/У ГУМИ 225/50/17 З ЄВРОПИ

Покришки надходять до нас з відмінними якісними характеристиками. Цьому сприяє виняткова добротність європейських доріг. За таким автомагістралях можна проїздити цілий сезон, при цьому знос буде мінімальним.

У європейців заміна гуми може бути викликана не тільки зміною сезону, але і придбанням нового авто, а також бажанням автовласника встановити більш сучасну, поліпшену модель коліс. Це означає, що вироби могли експлуатуватися зовсім мало часу.

Наступним загальновідомим фактом, що впливає на якість, є високосортне сировину, з якого роблять гуму для покришок. Європейські б / у шини 225/50/17 виготовлені за участю новітніх технологій, тому навіть після "пробігу" вони зберігають належні характеристики.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ БУ ШИН

В першу чергу потрібно звернути увагу на необхідний типорозмір, швидкісний індекс, а також допустиме навантаження. Якщо потрібна гума 225/50/17, то вибрати її можна по позначенням, наявними на виробах. Точна відповідність необхідним параметрам гарантує чітке і безпечний рух.

При виборі шин слід звертати увагу на ступінь зносу. Вся продукція магазину "Евроколесо", що надходить з Європи, володіє мінімальним відсотком зносу, що підтверджується результатами найсуворіших перевірок фахівців. Тому бу гума 225/50/17 це відмінний вибір, щоб "перевзути" ваш автомобіль по сезону.

Покришки відмінно справляються з їздою по засніжених дорогах, стійкі до аквапланування, а також володіють іншими відмінними робочими характеристиками, необхідними автомобілю в зимових умовах.

Відмінними властивостями володіє і річна європейська гума 225/50/17 Київ відрізняється особливо великою кількістю автомобілів, яких в літній час в столиці стає ще більше. В умовах щільного транспортного потоку покришки повинні бути якісними. Продукція магазину гарантує ефективне безпечне водіння на сухих дорогах і мокрому покритті, дозволяє справлятися з управлінням на поворотах навіть при високій швидкості.

ШИНИ ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ПРОДАВЦЯ В КИЄВІ

Чим відрізняється звичайний продавець від професіонала:

Величезній кількості автовласників потрібні сьогодні шини 225/50/17 Київ пропонує багато магазинів з товаром хорошої якості. Але краще купувати продукцію у тих, хто є професіоналом в цій області. Зв'яжіться з фахівцями магазину "Евроколесо", щоб отримати компетентні рекомендації і придбати висококласні б / у шини з Європи.