(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ГУМА БУ 205/55/16

Компанія "Евроколесо" є флагманським постачальником автомобільних комплектуючих в Києві. На сайті представлена ​​б / у гума 205/55/16 від найвідоміших брендів. У каталозі ви знайдете солідний асортимент розмірів і тільки актуальні зразки покришок. Купити бу шини 205/55/16 можна за допомогою онлайн-заявки, а також в ході особистого візиту до столичного магазин компанії.

Маркування БУ ШИН

Б / у шини 205/55/16 - це популярна модель покришок, в типорозмірі якій позначені 3 базових величини:

Ширина. Якщо неправильно вибрати цей параметр, транспортний засіб не зможе забезпечити автовласникові коректне пересування.

Величина профілю. Ставлення профільної висоти до її ж ширині. Вимірюється в процентах і іменується простим терміном "профіль".

Радіус. Характеризує популярну модель автошин з радіальним кордоном.

Крім цих параметрів, бу гума 205/55/16 в нашому каталозі доповнена фотографією, сезонністю, величиною зносу і найменуванням бренду-виробника. Тут же представлена ​​інформація про кількість таких покришок на складі в Києві і їх точна вартість без урахування доставки.

ЯКІСНА ГУМА 205/55/16

Колесо будь-якого транспортного засобу складається з 2 деталей - обода і маточини. Обід служить для фіксації покришки і відповідає їй же за розміром. Маточина, в свою чергу, є диском в центрі обода. Її конфігурація повинна відповідати по типорозміру колісної втулки. Сучасна пневматична гума 205/55/16 - це найкращий винахід останнього часу. Саме вона забезпечує автомобілю ряд видатних характеристик:

можливість пом'якшувати удари при русі;

здатність брати і перерозподіляти на себе частину навантаження при транспортуванні важких об'єктів;

забезпечення надійного зчеплення при прискорюють і гальмівних маневрах ТЗ;

загальна стійкість автомобіля при впливі бічних сил і рульового управління;

забезпечення надійного захисту колесу і диску.

Цим вимогам відповідних шини 205/55/16 з нашого інтернет-магазину в Києві. Незважаючи на статус б / у, вони характеризуються мінімальним зносом і високими експлуатаційними параметрами.

Модельний ряд

За конструктивним будовою шини 205/55/16 поділяються на 2 категорії:

Камерні. Ці автошини побудовані на базі камери з вентилем. Їх сьогодні практично не використовують через застарілої конструкції і низьких експлуатаційних якостей.

Безкамерні. Такі покришки характеризуються тим, що їх внутрішній об'єм герметизирован за допомогою гумового шару. Вентиль в даному випадку розташований в отворі диска. Безкамерні колеса характеризуються малою вагою і великими можливостями для балансування.

СЕЗОННІСТЬ Б/У ГУМИ 205 55 16 У КИЄВІ

Покришки головним чином розрізняються по сезону експлуатації. Адже взимку і влітку різні умови для керування транспортним засобом. Отже, для певної пори року, потрібна своя гума.

Зимові шини бувають європейськими та скандинавськими. Будь-яка з цих модифікацій має шиповану поверхню і еластичну текстуру. Такі характеристики дозволяють автомобілю безперешкодно пересуватися в межах міста по засніжених дорогах і льоду. Висота протектора в скандинавських і європейських покришках може досягати 10 мм і залежати від кліматичних особливостей зими.

Літня гума - обов'язковий атрибут дорожнього водіння при температурі повітря від +5 градусів. Вона ділиться на 3 категорії за типом протекторного візерунка:

Залишилися питання? Ви завжди можете звернутися за консультативною допомогою до менеджера компанії "Евроколесо". Для цього скористайтеся одним з номерів в шапці сайту.