(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Літні шини бу 22

Фото

Розмір Ш/В/Д

Бренд

Модель

Сезон

зал.прот.

в наявності

ціна за шт.

артикул

Купівля уживаної гуми обійдеться набагато дешевше, ніж замовлення нових виробів. При цьому моделі з мінімальним зносом можуть використовуватися ще протягом 1-3 сезонів.

Якісні літні шини бу 22 від магазину Евроколесо підходять для установки на позашляховики, універсали, вантажні авто. Вартість б / у моделей R22 залежить від стану, початкової ціни і виробника.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ЛІТНІХ Б / У ШИН 22

Вибираючи сучасні літні шини б / у 22 від відомих виробників, покупці можуть отримати повну інформацію про параметри товару і його стані. Ми пропонуємо вигідну покупку гуми для легкових авто і універсалів Lexus, Volvo, мікроавтобусів Mercedes, IVECO, Renault. До важливих переваг старих виробів відносяться:

 У каталогах постійно з'являються нові пропозиції, дозволяючи легко підібрати літні шини б / у R22 для пасажирських, вантажних моделей авто.Пріобретенние вироби можуть використовуватися для їзди по місту, бездоріжжю. Якісна літня гума б / у 22 підходить для проведення перевезень і подорожей.

Які додаткові послуги пропонує магазин Евроколесо?

У магазині Евроколесо можна провести шиномонтаж повного циклу, на який клієнт отримає гарантію. Якщо ж покупцем буде обрана літня гума бу 22 на складі, то її відразу можна буде встановити на авто з вигідною знижкою. Автомобілісти також можуть замовити ремонт проколів і порізів старих шин. У тому випадку, якщо після покупки літня гума б / у R22 не може бути розміщена в гаражі покупця, то у нас клієнти можуть замовити платне тимчасове зберігання виробів.

ЯК ПІДІБРАТИ ЛІТНЮ БУ ГУМУ R22?

Підібрати річну б / у гуму покупці можуть за допомогою каталогу або системи пошуку. В сортування можна додати дані про бажаному профілі і ширині моделі. Якщо ж покупцям потрібна гума бу R22 від конкретного виробника, вказати компанію слід в окремому списку.

У разі проблем з самостійним підбором виробів клієнти можуть звернутися до консультантів магазину Евроколесо. Купити шини бу R22 можна і після візуальної оцінки товарів на складі в Києві. Клієнтам також доступна доставка 22 гуми в інші міста України кур'єрською службою.

Вартість транспортування встановлюється відповідно до тарифів обраної компанії.