(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Підшукуєте літні шини бу R21? Вам на допомогу прийде віртуальний каталог магазину "Евроколесо". Відвідавши наш офіс в столиці, ви можете скористатися послугами шиномонтажу, отримавши гарантію на всі види робіт з гумою.

Ми пропонуємо всім жителям Києва широкий асортимент покришок в ідеальному стані. У нас ви знайдете літні шини б / у R21 від відомих брендів і за розумною ціною.

ЛІТНІ ШИНИ Б / У 21 - ПАРАМЕТРИ ВИБОРУ

Незважаючи на позитивні температури повітря у весняно-літній період і сприятливі умови для їзди, спеціальні літні шини бу 21 повинні відповідати ряду серйозних технічних вимог:

Якість зчеплення б / у шини з дорожнім полотном. Літня гума бу 21 виробляється з м'якого матеріалу і володіє глибоким малюнком протектора. Останній забезпечує комфортну їзду в дощову погоду. Також, такі покришки мають особливу структуру силового каркаса.

Курсова стійкість. Якісні літні б / у r21 покришки забезпечує стійкість ТС під час критичних ситуацій на дорозі.

Гучність. Цей параметр повністю залежить від узору протектора і складу гуми.

В цілому, літня гума б / у 21 повинна бути досить твердою і пружною, на відміну від зимового аналога. Ці характеристики дозволяють шинам зберігати функціональність навіть при дуже високих температурах повітря.

Класифікація виробів

ПРОПОНУЄМО ГУМУ БУ R21 НАСТУПНИХ ТИПІВ:

Спрямована гума для поїздок під час дощу. Така конфігурація виробів погано справляється з поворотами на високих швидкостях і створює надмірне гучність.

Класична з симетричним візерунком. Універсальний з точки зору ціни і умов використання варіант. З такими б / у 21 шинами автомобіль веде себе досить впевнено на дорозі, виключаючи гучність. Характеризуються тривалим терміном служби.

Шини з асиметричним малюнком. Найбільш сучасна літня гума бу r21, яка підходить для експлуатації абсолютно в будь-яких дорожніх умовах. Найдорожча з існуючих моделей.

На що ще звернути увагу при покупці бу гуми r21?

Вибираючи літню б / у 21 гуму, варто врахувати типорозмір і параметр граничного навантаження шини. Ці величини ви знайдете в технічній документації машини або на бічній поверхні зношених покришок. Для простоти пошуку підходящої моделі ми доповнили кожен товар в каталозі докладним технічним досьє з радіусом, шириною, величиною профілю та іншими параметрами.

Щоб придбати б / у покришки R21 в магазині "Евроколесо", можна скористатися онлайн заявкою або відвідати наш торговий павільйон в Кіеве.В останньому випадку у вас є можливість отримати безкоштовну консультацію фахівця по бу шинам.