(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Інтернет-магазин "Евроколесо" пропонує літні бу шини 19 за приємною ціною і у відмінному стані. Асортимент нашого каталогу прикрашають перевірені європейські бренди. Також на сайті присутня зручна система сортування товарів за величиною профілю, ширині та іншим параметрам.

БЕЗПЕКА ЛІТНІХ ШИН Б / У R19

Всім автомобілістам відомо, що після зими потрібна заміна зимових покришок на літні шини бу r19. Від цього заходу залежить не тільки нормальне функціонування транспортного засобу, але і безпеку інших учасників дорожнього руху. Взимку характеристики доріг сильно відрізняються від умов на літніх автотрасах, тому використовувати в теплу пору року зимову гуму r19 заборонено.

Щоб зрозуміти доцільність заміни, вивчимо, чим відрізняються літні шини б / у 19 від зимового аналога:

Малюнок протектора б / у гуми. Ключова мета малюнка на покришці - надійне зчеплення з дорожнім полотном. Чим глибше візерунок, тим краще керованість авто на мокрій дорозі в весняно-літній період. Отже, тільки літня гума бу 19 зможе забезпечити нормальне зчеплення автомобіля з дорогою після дощу.

Склад покришки r19. Зимова гума виготовлена ​​з м'якої гуми, що є бонусом при ожеледі. Однак подібна гума в літній період фактично "плаває" по дорозі, будучи в потенціалі серйозною причиною для ДТП. Літня гума б / у 19, в свою чергу, вироблена з твердих сортів матеріалу, який гарантує чудове зчеплення з дорогою в умовах самої екстремальної спеки.

ВИБИРАЄМО ЛІТНЮ БО ГУМУ 19

При виборі покришок на весняно-літній сезон врахуйте наступні параметри:

У нашому каталозі продається літня гума б / у r19 брендів Bridgestone, Achiles, Atturo, Michelin, Continental та ін. У картці кожного товару ви знайдете його технічні характеристики, модель, вартість і величину зносу. Придбати 19 бу шини можна за допомогою онлайн-форми або відвідавши наш торговий філія в Києві. Тут же ви можете скористатися послугами шиномонтажу і попросити консультацію фахівця.