(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

З настанням теплої пори року перед водіями стає стає питання заміни зимової гуми на літню. Ця процедура необхідна з точки зору безпеки - зимові шини виготовляють з матеріалів, максимально зберігають еластичність при низьких температурах, тому в теплі вони «пливуть». У теплу погоду гальмівний шлях зимових 17 б / у шин подовжується, крім того, вони швидше зношуються, збільшується витрата палива. А ще є небезпека, що через велику кількість розігрітого повітря зимова шина може вистрілити прямо під час руху авто.

Літня бу гума r17 має більш щільний склад, який витримує інтенсивне нагрівання і покришки, і дороги. Також відрізняється від зимової малюнком протектора - чіткіші поздовжні канавки, відсутня мікромалюнок, переходи до боковин плавні і округлі.

Доцільно виконувати заміну, коли температура повітря буде стабільно знаходиться на позначці не нижче + 8⁰С.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ЛІТНІХ ШИН БО 17

На вибір літніх бу шин впливає кілька чинників: тип автомобіля, умови експлуатації машини, вартість комплекту. Також варто враховувати особливості водіння - переважні швидкості, можливості маневрів у дощову погоду.

Літні шини б / у 17 вибираються за такими ж критеріями, як і нові.

Опір повної або часткової втрати зчеплення бу шини з мокрим покриттям. Малюнок протектора безпосередньо впливає на те, як автомобіль буде вести себе на мокрому дорожньому покритті. У літніх шинах для цієї мети передбачені глибокі канавки і відводи.

Швидкісний режим. Літні шини б / у r17 мають свій індекс швидкості, умовну величину, яка визначає максимально можливу швидкість в гранично допустимих параметрах. Це умови, при яких протектор прогрівається до потрібної пластичності.

Висота і малюнок протектора. Літня гума бу 17 може мати асиметричний, симетричний і направлений малюнок протектора. Асиметричний підходить для асфальтного покриття та сільських доріг. Симетричний краще експлуатується в умовах міста, на трасах з рівним покриттям. Високий протектор б / у шин допомагає долати нерівності, підходить для ґрунтових доріг, але підвищує шумовий фон. Низький забезпечує високу керованість авто, комфорт в салоні, але тільки на твердих, рівних дорогах.

Економічний чинник. Він розглядається в двох аспектах - економія на паливі і грошах при покупці. Економія на паливі залежить від опору коченню колеса, тому, чим нижче протектор, менше блоків, тим економічніше літня гума б / у 17. Проте ця характеристика повинна співвідноситься з умовами експлуатації автомобіля. Економія при покупці - фактор, що хвилює кожного водія. Автомобільні експерти рекомендують не економити на покришках, тому покупка шини бу r17- оптимальний варіант. Досить підібрати вироби відомих брендів з невеликим ступенем зносу.

ПЕРЕВАГИ ЛІТНЬОЇ Б / У ГУМИ R17

Якісна літня гума б / у r17 вітчизняних і зарубіжних виробників вважається економічною альтернативою новому комплекту. Як правило, це гума, яка витратила свій ресурс експлуатації, тому безперешкодно може використовуватися для авто будь-якої ваги, габариту, розмірів, тоннажності. При цьому вартість її в кілька разів нижче нового комплекту r17, що досить прийнятно для загальної маси автолюбителів.

У покупців часто виникають сумніви з приводу довговічності використання ненових 17 шин. Вони пов'язані з тим, що поняття такого, що використовувалося у багатьох сильно відрізняється від реального стану товарів з європейських країн. Автомобільна гума бу R17 для літа, привезена з Європи, має дуже хороший стан. Це пов'язано з тим, що за їх якістю стежать дуже строго, на виробництві контроль якості означає відповідність всім технічним, експлуатаційним характеристикам. Крім того, завдяки високій якості дорожнього покриття і його безпеки, б / у гума дуже мало зношується.

Вартість покупки в європейських країнах часто включає безкоштовне технічне обслуговування протягом декількох років. Крім перевірки і регулювання всіх вузлів, заміни масла, також обов'язково змінюються шини, незалежно від їх стану. Крім того, в сезони заміни комплектів, багато автосервіси, щоб стимулювати продажі, змінюють гуму бу 17 на нову з доплатою.

Такі ж суворі вимоги пред'являються при обов'язковий техогляд - якщо виявлено нерівномірний знос, змінюється повністю весь комплект. Тому в європейських автосервісах накопичується велика кількість була у використанні гуми досить хорошої якості, з невеликим зносом. На наших дорожніх покриттях шини бу 17 можна безпечно експлуатувати протягом декількох років.