(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Потрібна була недорога літня б/у гума R16C? Запрошуємо вас у віртуальний каталог компанії "Евроколесо". Ми пропонуємо не тільки широкий вибір бу покришок на будь-який сезон, а й послуги професійного шиномонтажу в Києві.

На все настановні роботи в нашому автосервісі надається фірмова гарантія. При необхідності фахівці компанії розкажуть, як підібрати літні шини б / у 16C саме до вашого автомобіля.

Переваги б / у виробів

Якщо ви боїтеся купувати літні шини б / у 16C, не варто поспішати з висновками. Цей варіант не тільки доцільний з точки зору економії бюджету, але і зручний по своїй оперативності. Ви просто вибираєте відповідний комплект бу покришок R16C, вивчаючи відсоток їх зносу, і оплачуєте покупку. У випадку з оригінальними новими покришками, навпаки, доведеться досить довго чекати доставки. Адже ймовірність того, що на складі будуть необхідні саме вам нові колеса, вкрай мала.

КУПІВЛЯ ЛІТНІХ ШИН Б/У R16C

Навесні всі автовласники поспішають змінити зимові покришки на літні. Це необхідно для того, щоб забезпечити автомобілю необхідний рівень маневреності в теплу пору року. Справа в тому, то літні шини б / у r16C разюче відрізняються від свого зимового аналога. Вони виготовлені з іншого більш пружного і твердого сорту гуми. Зимові бу колеса, в свою чергу, зроблені з м'якого каучуку, який під дією високих температур повітря і дорожнього полотна втрачає форму і міцність, будучи в потенціалі причиною аварій.

Крім твердості, літня гума б / у r16C володіє особливим візерунком протектора. Останній забезпечує транспортному засобу хорошу керованість під час дощу.

РЕЗИНА БО 16C - ПЕРЕВАГИ, ЦІНИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ

Літні шини бу 16C повинні відповідати ряду строгих вимог:

Зрозуміло, жодна літня гума бу 16C не відповідає абсолютно всім озвученим вимогам. Багато що тут залежить від вартості і різновиди покришки.

Класифікація шин R16C

Магазин "Евроколесо" пропонує літні шини бу 16C наступних конфігурацій:

Симетричні бу шини r16C. Найбільш прийнятне рішення з точки зору ціни і експлуатаційних параметрів. Симетричні колеса - бюджетне рішення для "неквапливих" автовласників.

Спрямовані шини r16C. Мають більш значні параметри керованості, маневреності і стійкості до аквапланування, ніж у попереднього аналога. Забезпечують оптимальний рівень комфорту при водінні в дощ. Спрямовані б / у покришки повинні обертатися в певному напрямку, тому просто переставити їх не можна.

Асиметричні бу шини r16C. Дуже добре справляються абсолютно з будь-якими дорожніми умовами завдяки найкращим робочим параметрам. Асиметричні колеса забезпечують оптимальну керованість навіть на самих різких поворотах. Також вони добре відводять воду і гарантують високу курсову стійкість. Ці б / у покришки при бажанні можна переставляти без дотримання спрямованості.

Незалежно від виду протектора приділіть увагу бічній частині річної б / у покришки r16C. В ідеалі вона повинна бути посиленою. Така функція дозволяє знизити ризик пробою шини під час водіння по поганим вітчизняними дорогами з ямами. Щоб вам було простіше вибирати гуму, ми оснастили сайт зручним каталогом. Для кожного товару тут вказана ціна, бренд, залишок протектора і інші технічні характеристики гуми. Якщо у вас залишаться питання, задавайте їх по телефону в робочий час або відвідайте наш офіс в Києві.