(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ЛІТНЯ ГУМА R15C БУ

Оснащення пасажирського або вантажного мікроавтобуса новою гумою зазвичай вимагає великих витрат. Новий комплект коштує досить дорого, що стає для багатьох власників транспорту серйозною проблемою. Оптимальним варіантом у такій ситуації стануть літні шини бу 15C від відомих виробників. Старі літні шини б / у 15C при проведенні нетривалих поїздок за якісними дорогами прослужать ще близько 2-3 сезонів або довше.

У магазині представлена ​​літня гума бу 15C від Bridgestone, Hankook, Pirelli і багатьох інших компаній. Якісні вироби навіть після нетривалої експлуатації зможуть максимально довго зберігати цілісність. У каталозі представлена ​​літня гума б / у r15C, залишок протектора якої може складати як 70%, так і 90%. Але при цьому коштують вони в 1,5-2 рази дешевше нових виробів.

ПЕРЕВАГУ КУПІВЛІ РІЧНОЇ БО ГУМИ R15C

Підбираючи літні шини бу 15C в магазині "Евроколесо", кожен клієнт хоче бути впевненим у вигідності послуги. Найголовнішим плюсом покупки старої гуми r15C можна вважати її низьку ціну. До іншим не менш важливим її достоїнств відносяться:

1. Надійність виробів.

Висока якість і мінімальний знос протектора забезпечать максимально довгу службу бу гуми r15C.

2. Зручність покупки.

При бажанні замовник може купити все 4 літні шини б / у 15C або ж обмежитися тільки 2.

3. Простота вибору.

В каталозі всі літні шини б / у r15C представлені клієнтам з повним описом характеристик. Все це дозволяє без проблем підібрати їх на будь-який мікроавтобус. Крім того асортимент виробів постійно поповнюється.

Купують у нас ШИНИ Б / У 15C

Б гума r15C, представлена ​​в магазині, є в наявності. Вона буде відправлена ​​в найкоротші терміни після оформлення замовлення і його підтвердження. Оплату покупки можна робити як готівкою при отриманні посилки, так і передоплатою. Доставка виробів здійснюється кур'єрськими службами.

Які додаткові послуги отримують клієнти магазину "Евроколесо"

Жителями Києва літня гума бу 15C може бути придбана прямо на складі магазину "Евроколесо". Таким чином, клієнти зможуть переглянути доступні варіанти, отримати опису всіх моделей від фахівців. Після покупки бу шин r15C можна відразу замовити їх установку на автомобіль. При цьому вартість монтажу буде знижена (всі клієнти отримують вигідні знижки при покупці б / у гуми). Доступні покупцям і такі види послуг:

У магазині "Евроколесо" клієнти можуть отримати інформацію і про те, яка літня гума б / у r15C підійде для конкретної моделі мікроавтобуса. Посилені шини 15C, призначені для вантажного транспорту, можуть бути встановлені і на звичайні легкові авто. Але подібна заміна НЕ буде виправдана (жорстка гума не підходить для легкових моделей) через створіння не комфортних умов їзди. Тому купувати підтриману літню гуму r15c слід виключно для транспорту з вантажопідйомністю понад 1 тонну.