(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ЛІТНЯ ГУМА R15 БО

Підшукуєте недорогі літні шини бу 15? Поспішайте відвідати інтернет-магазин "Евроколесо". Наш каталог здивує самого вимогливого покупця грандіозним асортиментом флагманських брендів. У нас представлена ​​літня гума б / у r15 з мінімальним рівнем зносу, яку можна замовити безпосередньо на сайті. Асортимент магазину регулярно оновлюється.

ЛІТНЯ ГУМА БО 15 - ПЕРЕВАГИ І ВІДЗНАКИ

Навесні кожен автовласник поспішає змінити зимові покришки на більш теплотривкий аналог. Літні шини б / у r15, в свою чергу, дозволяють транспортному засобу впевнено почувати себе на дорозі в тепле і дощове сезон. Їх виготовляють з твердої гуми, яка під дією високої температури не деформується і зберігає пружність. Літні шини бу 15 мають меншу глибину протекторного візерунка, що захищає авто в умовах аквапланування.

Різновиди протектора

У каталозі "Евроколесо" представлені літні шини б / у 15 з наступними типами протектора:

Спрямований. Колеса r15 з V-подібним візерунком, який захищає ТС при водінні під час дощу. Спрямований малюнок 15 бу шини швидко видаляє воду з-під гуми, будучи оптимальним рішенням для жителів регіонів з великою кількістю опадів. Переставляти спрямовані літні шини б / у 15 допустимо тільки з одного боку.

Симетричний. Найбільш популярна і доступна за ціною конфігурація. Симетричні бу колеса демонструють хорошу керованість і високий рівень комфорту в умовах неквапливої ​​їзди по місту. Переставляти їх можна в довільній послідовності.

Асиметричні. Така літня гума б / у r15 підходить для будь-яких погодних і дорожніх умов. Зовнішня частина цієї бу шини має жорстку поверхню, яка дозволяє поліпшити керованість авто під час різких поворотів. Внутрішня частина асиметричної покришки покрита маленькими блоками, що поліпшують відведення води. Колеса з подібним візерунком володіють найвищими ходовими параметрами і пропорційно високою вартістю.

Ширина профілю

Літня гума бу 15 додатково класифікується по ширині. Цей параметр відповідає за площу контакту колеса з дорожнім полотном, забезпечуючи високий рівень за такими параметрами:

керованість;

курсова стійкість;

величина гальмівного шляху;

паливний витрата;

протидія акваплануванню.

За вимогами безпеки величина профілю 15 бу гуми не повинна перевищувати ширину дискового обода більш ніж на 30 відсотків. Установка покришок r15 з невідповідною шириною профілю тягне ризик аварійної ситуації.

ЩО ВРАХУВАТИ ПРИ КУПІВЛІ ШИН Б/У R15

Крім ширини профілю гуми, слід пам'ятати про інші параметри типорозміру. Літні шини б / у r15 розрізняються також по висоті, радіусу, моделі і бренду. Зазначені характеристики бу гуми ви знайдете в нашому каталозі в картці кожного найменування. Тут же позначена величина зносу покришки, її вартість і кількість одиниць на складі. Для покупки натисніть кнопку "Замовити" і заповніть запропоновану форму-заявку.

Переваги співпраці

Компанія "Евроколесо" пропонує своїх покупцям європейську якість старих покришок r15 і послуги професійного шиномонтажу в Києві. При необхідності ми здійснюємо доставку б / у коліс по всій Україні протягом 1-3 днів. Оплатити покупку можна готівковим або безготівковим платежем. Для зв'язку з консультантом скористайтеся одним з телефонних номерів в розділі "Контакти".