(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ЛІТНЯ ГУМА R14 БУ

Вам потрібна якісна і недорога літня гума бу 14? Ласкаво просимо в інтернет-магазин "Евроколесо". У нас налагоджена онлайн-продаж покришок від лідируючих світових брендів. Представлені на сайті літні шини б / у 14 можна встановити на території нашого шиномонтажу, отримавши гарантію на надані послуги.

ВІДЗНАКИ ЛІТНЬОЇ ГУМИ БУ 14?

Літня гума б / у r14 відрізняється від зимового аналога в першу чергу якістю матеріалу. Її виготовляють з більш твердої гумовою маси з мінімальним вмістом каучуку. Тільки така літня гума бу 14 може витримати температуру гарячого асфальту без деформації і втрати керованості транспортного засобу. Також різниця сезонних покришок полягає в візерунку протектора. Літня гума бу r14 має більш глибокі канавки на поверхні, які захищають автомобіль при водінні по дуже мокрому асфальту.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ ЛІТНІ ШИНИ Б/У R14?

Такі бу покришки розрізняються за типом протектора, який характеризує їх експлуатаційні параметри. Так літні шини б / у r14 бувають наступних видів:

Симетричні ненаправлення. Такі літні шини б / у 14 є найпоширенішим варіантом, який володіє малим рівнем шуму і середньої маневреністю. Симетричні шини, як правило, характеризуються м'якою боковиною і підходять для стабільних поїздок в межах міста. Зазвичай симетричні колеса йдуть в заводській комплектації транспортного засобу.

Асиметричний ненаправлений. Зазначені літні шини б / у 14 мають протекторний візерунком з зовнішньої і внутрішньої сторони. Їх встановлюють виключно відповідно до маркування на диску INNER / OUTER. Асиметричні покришки r14 забезпечують відмінне зчеплення з трасою навіть при найінтенсивніших навантаженнях - під час різких поворотів і перестроювань. Таку гуму застосовують навіть в рамках спортивних змагань, де вкрай важлива максимальна маневреність автомобіля.

Асиметричний спрямований. Ці бу покришки r14 володіють напрямком обертанням. Даний параметр позначений на бічній частині покришки стрілкою ROTATION. Асиметричні спрямовані шини можна змінювати тільки по одній стороні.

Що ще врахувати перед покупкою б / у шин r14?

Крім характеристик протектора, що не малим значенням володіє висота профілю б / у шини. Низькопрофільні 14 бу колеса, наприклад, покращують керованість ТС і практично не гріються. Однак вони підходять тільки для дуже якісного і рівного дорожнього покриття. В умовах вітчизняних доріг їх дуже легко пошкодити.

Всі інші параметри річної 14 бу гуми ви зумієте уточнити в її картці на нашому сайті. Тут є точні відомості про сезонності, радіусі, ширині і знос колеса r14, а також точна ціна виробу і бренд-виробник. Доставка покупок здійснюється протягом 1-3 діб після оплати.