(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

ЛІТНЯ ГУМА R13

Інтернет-магазин "Евроколесо" пропонує купити літні шини бу 13 в Києві. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент б / в покришок r13 від авторитетних брендів-виробників. Оплатити покупку можна готівкою і безготівковим платежем в будь-якій точці України. Термін доставки гуми варіюється від 1 до 3 днів в залежності від місця проживання покупця.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІТНІХ Б / У ШИНИ R13?

Літня гума бу 13 - це обов'язковий атрибут водіння в теплу пору року. Такі покришки володіють особливим складом гуми, який оптимізований для температури повітря від + 5 ° С. Літні шини бу 13 характеризуються меншою кількістю каучуку і полімерів. Крім складу, вони мають особливий малюнок протектора, що забезпечує відмінне зчеплення з твердим і гарячим дорожнім покриттям. Протекторний візерунок на літній б / у покришці r13 має поздовжній напрямок і вузькі канавки.

Літні шини б / у r13 виділяються такими базовими характеристиками:

Високі динамічні параметри при русі на сухій трасі. Ці характеристики обумовлені жорстким матеріалом покришки, яка в результаті краще тримає трасу навіть на поворотах.

Функція аквапланування. Йдеться про хороше зчеплення автомобіля з дорогою під час дощу за рахунок великої кількості поздовжніх канавок на протекторі.

Класифікація виробів

Літні шини б / у 13 підрозділяються на 3 категорії за типом бігової доріжки:

Симетричні. Найбільш популярний і затребуваний варіант через доступність у продажу і демократичної ціни. Така літня гума б / у r13 використовується переважно для коротких дистанцій на міських трасах.

Спрямовані. Такі бу покришки найчастіше встановлюють на сучасні автомобілі з ABS. В іншому випадку спрямовані літні шини б / у 13 збільшують гальмівний шлях транспортного засобу. Переваги спрямованих коліс r13 полягають у високій стабілізації авто під час дощу і поліпшення загальної керованості ТС. При установці таких покришок слід врахувати, що їх не можна поміняти місцями і перебортовать.

Асиметричні. Такі шини мають і внутрішню, і зовнішню сторону. Встановлювати асиметричну гуму r13 необхідно при строгому дотриманні спрямованості. Ці покришки незамінні при пересуванні в сильний дощ на великих швидкостях. Тут асиметричний протектор створює відмінні умови для маневреності і високої керованості на поворотах.

Щоб технічні переваги б / в покришок залишалися незмінними протягом усього терміну експлуатації, важливо дотримуватися правила їх зберігання та використання. Літня гума бу 13 не повинна стикатися з паливної рідиною, мастилами, маслами і розчинниками. При зберіганні кожну 13 шину необхідно звернути в поліетиленову плівку, щоб мінімізувати ризик зіткнення з хімічними засобами. У приміщенні для зберігання шин необхідно регулярно провітрювати, щоб уникнути появи конденсату. Перед демонтажем слід очистити і обробити колеса консервирующим складом.

ЩО ВРАХУВАТИ ПРИ КУПІВЛІ БО 13 ГУМИ?

Літня гума б / у r13 вибирається слідуючи її типорозміру. Цей параметр включає геометричні розміри бу 13 покришки: ширину, висоту і діаметр. Також на сучасних бу шинах вказують індекс швидкості, допустиме навантаження, бренд, сезонність та інші відомості. Цю інформацію ви знайдете в нашому каталозі гуми під кожним найменуванням. Також тут є відомості про ступінь зносу протектора, точна вартість 1 одиниці і кількість виробів на складі.