(067) 199 49 49

Підібрати шини по параметрам

Підібрати шини по параметрам

Каталог б / у шин в магазині "Евроколесо"

Наш магазин "Евроколесо" пропонує вам бу шини від європейських виробників, таких як: Bridgestone, Continental, Pneumant, Michelin, Uniroyal, GoodYear, Pirelli, Barum, Semperit, Dunlop, Hankook, GoodRide, Toyo, Fulda, RoadSton, Nexen. Тим, хто тільки недавно став власником машини, сама назва "бу шини" здається чимось ненадійним і вибір між "бу" і "новими" падає на останні.

Тут спрацьовує асоціація: "нове" - значить "якісне" і буде служити довше, а "бу" - значить "неякісно". Але подібні асоціації не більше ніж оману. Пам'ятайте: "бу" і "секонд-хенд" - це різні поняття. Давайте спробуємо розібратися, які переваги при покупці бу гуми.

ПЕРЕВАГИ Б / У ШИН З ЄВРОПИ

Перевага №1. Висока якість

Давно не секрет, що європейські компанії при виробництві орієнтуються на різні ринки, відповідно аналоги, що надходять на ринки країн Європи, відрізняються від тих же аналогів, що надходять ринки СНД.

Пов'язано це з тим, що у них розроблені більш суворі стандарти до якості продукту і дорожнього покриття, тому нові шини від наших виробників іноді поступаються шинам бу з Європи.

Перевага №2. Ціна

Ціна на нинішній момент - це перевага, яке допоможе вам істотно заощадити на покупці шин, в той же час набуваючи якісний продукт.

Перевага №3. Низький рівень зносу

За законодавством деяких європейських країн шини змінюють при плановому технічному огляді в обов'язковому порядку. При цьому неважливо, вичерпали вони свій ресурс чи ні. Таким чином, практично нові шини потрапляють в категорію бу гуми.

ЯК ВИБРАТИ БУ ШИНИ В НАШОМУ МАГАЗИНІ?

Для того, щоб правильно вибрати шини, потрібно звернути увагу на такі показники, як сезонність, радіус, ширина і профіль, а також якість і безпеку. Всіма цими характеристиками ви оперуєте при виборі нових шин, вони ж актуальні при виборі бу гуми, крім одного. Це - залишок протектора, від нього залежить дорожній просвіт, прохідність і безпеку.

Скориставшись фільтром на нашій сайті, ви зможете собі підібрати потрібний, літній або зимовий комплект шин. Зимова гума розрахована на низьку температуру навколишнього середовища і за допомогою хімічних добавок не втрачає властивість еластичності. Але це не означає, що на зимовому комплекті гуми можна їздити і влітку.

При високій температурі властивості гуми змінюються, роблячи шини надмірно м'якими. Так що, підбираючи гуму за допомогою фільтра, керуйтеся параметром "Сезонність".

Параметр "Радіус" - по суті, формальна назва, точна назва - радіальний корд, один з елементів маркування, який дозволяє визначити діаметр каркаса шини. Параметр "Ширина" - це перше число в маркіровці, яке вказує на ширину профілю.

Параметр "Профіль" - це двозначне число, яке вказується другим після ширини на маркуванні і відображає відсоткове співвідношення висоти і ширини. Чим більше цей показник, тим вище буде шина і навпаки, якщо це значення не вказується, то показник висоти, тобто профілю, дорівнює 80-85%. Така шина називається повнопрофільною.

Параметр "Залишок протектора". На нашому сайті він відображений в процентному співвідношенні. Протектор - це частина шини, яка контактує з поверхнею і захищає її від ушкодження, відповідно, чим вище показник "Залишок протектора", тим краще для вас. Якщо ви віддаєте перевагу тільки одному або декільком конкретним виробникам, то скористайтеся параметром "Бренд" і відзначте потрібні назви брендів.

Якщо ви не впевнені, які шини підійдуть саме у вашому випадку, зверніться до наших консультантів, які допоможуть не тільки визначитися з вибором потрібних вам шин, але і підібрати потрібні шини для різних типів доріг (асфальтне покриття, бездоріжжя або ж для лісистій і гористій місцевості ) що максимально виключить вашу помилку при виборі.